Trampoty

 přístupůAktuality

P.F. 2013

 

vloženo 6.12.2012

pozvánka na Kaňk

 

vloženo 30.11.2012

pozvánka do Polep

 

Vebrova hospoda se nachází v Polepech u Kolína,za mostkem vpravo ve směru na Červené Pečky. Těšíme se na vás.

vloženo 1.12.2012

Letošní Červenopečecká Pecka je již sedmadvacátá, uvádět ji bude Pepa Voda z účinkujících Brzdařů. Trampoty to celé zahájí v 19.00. Dále vystoupí Western Country Song z Chlumce nad Cidlinou, Mimo tón z Chomutova a Pavel Žalman Lohonka a hosté. Vstupné 100,- , děti 50,-. Docela slušné, na tak nadupaný program :-). Hlavně držte palce ať neprší :-). V sokolovně to není ono :-(.

vloženo 20.6.2012

Již od loňského roku jsme vyměnili na postu dlouholetého řidiče Honzu, za stejně rozložitého drajvra, Láďu Bžocha, který kočíruje většího medvěda s vozíkem. O co míň žere vozidlo, o to víc toho spořádá jeho majitel. Jinak je to stejně dobrý parťák jako jeho předchůdce. Nezkazí žádnou legraci a je s ním pohoda, kterou my, " umělci" , hlavně potřebujeme.

vloženo 15.4.2012

 

Šťastný nový rok přejí zleva - Brtnik, Míra, Čupřina, Kuře, Sosák a Fanda. :-)

vloženo 30.12.2011

Ženskému pohlaví, které zlatem v hrdle obdařeno jest, místo zpěvačky v našem ancáblu známém nabízíme,neb naše Míša z postu tohoto odchází, s úmyslem jiných aktivit provozovati. Zájemkyně vážené prosíme, v případě zájmu o dráhu umělkyně, by na čísla kontaktní ozvati se ráčily.

vloženo 11.10.2011

 

vloženo 1.1.2011

pozvánka na Kaňk

 

vloženo 5.12.2010

Milí kamarádi, po roce jsme se opět dostali do ankety Kolínského deníku – Kolínský Otík 2010 (loni Kapela roku Kolínska). Doufáme, že i letos se povede dostat se, co nejvýš a obhájíme alespoň loňské 3. místo. Držte nám palce! Podpořit nás můžete svým hlasem na: http://kolinsky.denik.cz/kultura_region/kapely_20101101.html

vloženo 20.11.2010

Tak jsme slzu zamáčkli, vystřízlivěli z bombastických oslav načich pětatřicátin, vstřebali všechna blahopřání i slova chvály skromně vyslechli a zpět do normálního světa začínající perspektivní kapely.Dlužno též poděkovat se sluší všem, kteří jakýmkoliv způsobem přispěli ke zdárnému průběhu onoho víkendu a zbývá než si přát, aby naše třetí CD Pozdní sběr našlo cestu k posluchačům a aby se líbilo.

vloženo 7.9.2010

POZVÁNKA NA 35.VÝROČÍ

Milí kamarádi, známí a Vy všichni, kdo nás máte rádi! Srdečně bychom Vás chtěli pozvat na oslavu 35. výročí naší kapely a zároveň na křest nového CD POZDNÍ SBĚR. Vše vypukne poslední víkend v srpnu (27.-29.8. 2010) v zámeckém parku v Červených Pečkách ve 20:00hod. Těšit se můžete na přehlídku 13-ti kapel různých žánrů, ukázky country tanců, ohňovou show nebo ohňostroj a pro děti jsme zajistili vystoupení šermířů nebo přojížďky na koních. Hlavním hostem večera bude Naďa Urbánková s BOKOMAROU. Samozřejmě nebude chybět občerstvení. Těšíme se na Vás :-)

 
 

vloženo 25.7.2010

Pětadvacet let uteklo jako voda a nás letos čeká již jubilejní 25. ročník ČERVENOPEČECKÉ PECKY. Tradičně se sejdeme v pátek v Červených Pečkách 25.6.2010 v 19:00 hod. na zahradě kuželny. V případě, že by nám počasí nepřálo, tak v sále sokolovny. K poslechu zahrají domácí TRAMPOTY 19:00.h. a NAWOSTRO 21:00 h., dále pak GRASSROAD 19:40 h., BRZDAŘI 20:20 h a WYRTON 21:40 h.. Jako hlavní host večera vystoupí SCHOVANKY 22.20 h. Časy jsou pouze orientační a znamenají počátek ozvučení nikoli vystoupení. Kromě kvalitní muziky se můžete těšit na dobré občerstvení po celý večer. Moderování večera se letos ujal Pepa Voda, a ozvučení Josef Krčil. Těšíme se na Vás! Aktuální informace o účinkujících jsou na těchto odkazech. www.trampoty.xf.cz, www.nawostro.webgarden.cz, www.grassroad.cz, www.brzdari.wz.cz, www.wyrton.cz. www.schovanky.cz

vloženo 18.6.2010

Těší nás, že dlouhá zima předává své žezlo, věřme, že vlídnějšímu období. Podařilo se až na malé drobnůstky uložit do dat vše potřebné pro vznik nového alba a odehrát všechny plánované akce. Čeká nás další práce na dokončení studiového záznamu, vyléčit několik ran, co život dává, abychom mohli v plné sestavě odehrát naplánovaný kalendář. Je to k nevíře, ale i muži mají své dny a tak podobně jako před pěti lety, očekáváme Milánkovo plné uzdravení a chceme věřit, že nevznikne nová tradice. Krásné Velikonoce.

vloženo 27.3.2010

Máme za sebou první nahrávací víkend a nutno dodat, že zatím s dobrými pocity, což umocnilo denní světlo ve studiu, nádherný výhled z oken, klídek, sníh a počasí jak na horách, prostě paráda. Pár foteček se nachází ve fotogalerii. :)

vloženo 10.1.2010

Ahoj v novém roce

Tak jsme se, vcelku ve zdraví, probyli i probili (o dalších činnostech nemluvě :)) ) k roku, ve kterém nás čekají a to bychom si všichni přáli, radostné události oslav životního jubilea naší kapely, ve které mnozí z nás strávili už větší polovinu svého života. Ačkoli to hlavní vypukne až koncem měsíce srpna, přípravy pro nás začínají již od začátku roku, kdy se budeme snažit co nejlépe zvukově zvěčnit další část našeho repertoáru o kterém jme přesvědčeni, že za to stojí. Takže sesbíráno bychom měli, ovšem na rozdíl od vína se lisovat bude až úplně nakonec.

vloženo 3.1.2010