Trampoty

 přístupůSložení

Sosák

Zdeněk Sosnovec

Nástroj: Zpěv, kytara
Přezdívka: Sosák

Pamětník, organizátor a autor horších i lepších časů, akcí a většiny songů kapely. Při ostřejších neshodách naštván odchází. Umí ušít písničku na tělo, ale ne vždy je to to pravé peprmintové. Trochu si šplhnem - fakt charakterní šéf.


Čupřina

Milan Douša

Nástroj: Zpěv, housle, řechtačky
Přezdívka: Čupřina

Známý šoumen, který se rád převléká kdykoli, kdekoli a za cokoli. A k závisti nás ostatních mu všechno sluší. Jsa rozčílen, pěkně mektá, ale pro úspěch kapely je schopen překousnout kdejakou nepravost a zvláště něžnému pohlaví jeví se na podiu neodolatelným. Nevíme, jak to dělá, snad i sexy. Tajemník přes věci finanční.
Brtník

Jiří Lebeda

Nástroj: Zpěv, kytara, banjo
Přezdívka: Brtník

Obdivně řečeno sluchař jako ,, prase". Vstřebává spousty informací, melodií i textů, aby je vzápětí všechny zapomněl. Proto používá dva mobily na záznamy. Docela flegmatik, ale když vyšumí, tak vyšumí. Tvoření hlasů je jeho práce a to mu fakt jde. Ono mu jde vlastně všehno, do čeho se pustí.

Milan

Milan Laurov

Nástroj: Basa
Přezdívka: Kuře

Basu už docela zvládá a dokonce pochopil na co jsou ty kolíčky, se kterými mu občas někdo ,,omylem" otočí. Za tu dobu, co je v kapele se neprojevil jako naštvávací typ. Jeho návraty z hraní jsou ve znamení těžkého spánku, rovnajícímu se skoro lehce stavu mrtvolnému

Mirek

Miroslav Suchý

Nástroj: Foukací harmoniky

,,Nejmladší" člen kapely, vypravěč vtípků a občas nejunavenější člověk na světě. Někdy se brání zapojit do společných srandiček, ale nechá se ukecat. Sóla, která se mu líbí, zahraje jako Bůh. Nejvíc získává plusových bodů u zpěvačky za své gentlemanské chování.


Fanda

František Ševčík

Nástroj: Bicí
Přezdívka: Fanda

Věk a váha opravdu není důležitá, chutná mu vše dobré a už ani nezapomíná části svého vybavení na vystoupení. Paličky používá: špejle a občas si dopřeje i nějakou tu štětku. Jsou skladby, které si pamatuje během dvou zkoušek, jiné mu prostě nic neříkají ani po pěti letech. Občas je na zabití díky jeho „rychlosti“ stavění i balení svého nádobíčka.
Míša

Michaela Váchová

Nástroj: Zpěv
Přezdívka: Mišule

Hrdá nositelka přezdívky ,,Vampír" , ač pro nás je to stejně Míša, Mišule, Mišulka, Mišulinka, někdy i mazlivě baba. Má s námi trpělivost, ostatně my s ní také. Sjezdařka. Ne, že by se sjížděla, ale lyže, to je její. Nejšťastnější by se cítila v Alpách na pořádné sjezdovce a k tomu popíjela slušnou whisky. Ač hlasivky nezatěžuje žádnými dryáky, její krční vnitřnosti potřebují častou, odbornou léčbu.
Vláďa

Vladimír Bžoch

Funkce: Vrchní řidič
Nástroj: Wolsvagen Crafter
Přezdívka: Vládík

Náš nový řidič, který nastoupil na místo Honzy, náramně zapadl do našeho společenství, jak smyslem pro humor, tak i neutuchající chutí na vše dobré v oblasti jídla a pití. V kolektivu je oblíben pro svou, přímou, kamarádskou a dobrosrdečnou povahu. Neremcá, neprudí, neusíná a nebrzdí. Zkrátka ve funkci řidiče se osvědčil a být to v době minulého režimu, určitě bychom ho, jako vzorný kulturní kolektiv, navrhli jako kandidáta. Ano soudruzi, soudružky a soudružčata, takový je Vladimír Volantovič Bžoch.
Honza

Honza Lhoták

Funkce: řidič
Nástroj: Chavdar
Přezdívka: Honza

Honza je clovek, ktery nezkazi zadnou legraci, chutna mu skoro kazde piti a je jedno v jakem mnozstvi. Je-li veselych kalisku vice, rad se chape sveho nastroje, tedy trumpety. Nedba na denni, ci nocni hodinu a nebovidske obcany oblazuje svou hudebni produkci. Dechovku ma rad a dava nam to pocitit pri navratech z akci. Z repraku v autobuse to do nas pere bez citu. Mame ho radi.Pacholka. On nas take. To se zkratka pozna. A vubec to neni o penezich za dopravu.